Solar Servis

Solar Servis

Solar Bakım Ve Onarım

Enerji verimliliği ve düşük enerji faturaları için güneş enerji santralleri kuruluyor. Bu enerji santrallerinden sürekli yüksek verim almak istiyorsanız rutin kontrolleri ve bakımlarını yaptırmanız gerekiyor. Periyodik bakım ve kontrollerle santralinizin sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz. Enerji sektöründe uzman deneyim ve profesyonelliğe sahip firmamız güvencesinde solar çözümleri ile tesisinizi garanti altına alabilirsiniz.

  Küçük, orta veya büyük ölçekli işletmelere solar çözümleri kapsamında kontrol ve bakım hizmeti sunuyoruz. Bakım hizmeti kapsamında; arızalara anında müdahale etme, panellerin bakım ve temizliği, operasyon bakım hizmetini veriyoruz.

Neden Solar Bakımı Yaptırmalısınız?

 Çevresel ve doğa şartlarına bağlı olarak zamanla güneş enerji sistemlerinin verimi düşer. Zaman içinde panellerin üzerlerinde toz ve tuz tabakaları oluşur. Panellerin çevresinde yabani otlar ve çalılıklar yetişir. Düzenli olarak kontrol edilmezse, panellerde çatlamalar, kablolarda kopmalar erken fark edilemez. Ayrıca güneş panellerini düzenli olarak temizlemezseniz, %30 oranında verim kaybınız olacağını da unutmayın.

 Yukarıda sayılan nedenler göz önüne alındığında solar bakımının ne kadar önemli olduğunu anlayabilirsiniz. Yatırımınızın yüksek verimlilikte çalışmasını ve ekstra maliyetler çıkarmamasını istiyorsanız periyodik bakımlarını yaptırmanız yararınızadır.

 Enerji sektöründe yılların verdiği tecrübe, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti kapsamında profesyonel desteğimizi sunuyoruz. Periyodik bakımlarla birlikte, arızalara anında müdahale etme ve iyileştirme hizmetimizle enerjiniz kesintiye uğramıyor.

Solar Bakım-Onarım Hizmetinde Profesyonel Yaklaşım

 Güneş enerji sistemleri için büyük yatırımlarda bulunduğunuzun bilincindeyiz. Bu doğrultuda sizlere profesyonel solar çözümleri sunuyoruz. Bu çözümleri de, kurumsal kimliğimizle, güçlü referanslarımızla ve kaliteli hizmetimizle sağlıyoruz.

 * Acil arıza durumlarda süratle müdahale edebilecek teknolojiye ve sorumluluğa sahibiz.

 * Başarılı işlere imza atmamızla, güçlü referanslarımızla, enerji sektöründe rüştümüzü ispat etmiş durumdayız.

 * Enerji sektöründe sadece satış, montaj ve danışmanlık alanında değil bakım-onarım ve solar çözümleri alanında da yeterli uzmanlığa sahibiz.

 * İlgili mevzuat, yönetmelik ve gereklerine hâkimiz. Bu konuda müşterilerimizi en doğru şekilde bilgilendirip, yönlendiriyoruz.

 * 7/24 sürekli yanınızda olarak, ihtiyacınız olduğunda bir muhatap bulmanızı sağlıyoruz.

 * Bünyemizde alanında uzman ve deneyimli, profesyonel iş ahlakına sahip kadromuz bulunuyor. Her türlü bakım-onarım işlemlerinde yeterli teknolojik araç ve gereçlere sahibiz.

 Solar Bakım-Onarım Hizmetlerimiz Nelerdir?

  Genel hatlarıyla sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz şunlardır;

 – 7/24 Online izleme sistemi

 – Panel temizliği, onarımı, enerji analizi, devreye alma- yeniden devreye alma

 – Performans iyileştirme

 – Saha kabul işlemleri, arazi kabul testi

 – Koruyucu ve düzeltici bakım- onarım hizmeti

 – Teknik servis hizmetleri, kamera sistem bakımı

 – Bakım-onarım yönetimi ve raporlama, koruyucu bakım-onarım optimizasyonu

 – Performans ölçümleri, üretim takibi

 Uzaktan sistem izleme ve kontrol hizmeti sunuyoruz. Sistem verimiyle ilgili verileri toplayıp, değerlendiriyoruz. Kazanç istatistikleri oluşturup, CO2 tasarrufunu hesaplıyoruz. Performans raporlarına, diğer tüm uyarı, bildirim veya verilerinize bilgisayarınızdan ve mobil cihazlarınızdan her an ulaşabilirsiniz.

  Solar Bakım Hizmetimiz

 Çatı veya saha sistemleri için ayrı ayrı bakım hizmetimiz bulunuyor. Sensörler ve uzaktan izleme sistemimiz sayesinde panel, akü, ve ortam sıcaklıkları, ışınım, rüzgar gibi değerlerin analizini yapıyoruz.

 Panelleri periyodik olarak kontrol edip, kirlendiğinde temizliğini sağlıyoruz. Güneş panelleri açık ortamda olduğu için en fazla risk taşıyan materyallerdir. Kuş pisliği, toz, çevresel faktörler, yabani bitkiler panelleri olumsuz etkiliyor.

 Paneller sonuçta cam olduğu için büyük titizlik ve hassasiyet istiyor. Bu alanda tecrübeli ve uzman kişilerce yapılması önemlidir. Ayrıca camların çizilmemesi, özelliğini yitirmemesi için kullanılan suyun ve temizleyici maddelerin özelliğine dikkat etmeniz gerekiyor. Güneş panellerinizi saf su ve yumuşak fırçalarla temizleyerek, panellerin özelliğini koruyoruz.

The Process
design-project

Design-project preparation in accordance with clients requirements

construction & renovation

The process of construction and renovation according to project

budget approval

Budget analysis, corrections and approval with the client

handover

A full walk-through of the project with the client and the architect

POPULAR QUESTIONS

Yes, you can make changes to your floor plan. We have always allowed our purchasers to customize our plans to meet their needs. However, all changes must be approved by us to ensure that they will meet site and structural requirements.

Yes, you can make changes to your floor plan. We have always allowed our purchasers to customize our plans to meet their needs. However, all changes must be approved by us to ensure that they will meet site and structural requirements.

Yes, you can make changes to your floor plan. We have always allowed our purchasers to customize our plans to meet their needs. However, all changes must be approved by us to ensure that they will meet site and structural requirements.

Our Featured projects

College of Health Professions

A large beautiful pool which could hold up to 30 people at once, was specially designed for Palm Beach Resort. Made of eco-friendly materials and in short terms.

Learn more

ESTEM elementary

This small and cosy hotel needed a comfortable backyards pool for a small amount of guests. We managed to create a nice pool made of natural materials.

Learn more